Ретро-світлини Ольги Богдан (Білецької)/Files/images/bletska/БілецОля_1Р.jpg

Десь через день після приїзду до села випадково зустрівся /Files/images/bletska/IMG_4838_2Р.jpgз сусідкою Олею. Декілька років тому сім’я Богданів придбала садибу Холодницьких-Параніних і усі переїхали сюди на постійне місце проживання. Нагадав Ользі Григо/Files/images/bletska/IMG_4833_Р.jpgрівні про цьогорічне 110-ліття нашої рідної школи; згадали шкільні роки, дорогих і незабутніх вчителів та наших покійних батьків, сільські події сивої давнини і буременного сьогодення…/Files/images/bletska/IMG_4837_1Р.jpg/Files/images/bletska/IMG_4836_1Р.jpg

Коротко розповів про напрямки діяльності сайту «Сахутівська школа та сахутівчани», про постійних його прихильників-дописувачів з нашого села, з усіх українських регіонів, близького і далекого зарубіжжя. Ольга Григорівна пообіцяла переглянути свої сімейні архіви і невдовзі принесла три-чотири десятки світлин, з яких в «польових умовах» були зроблені більш-менш пристойні копії.

Після незначного «фотошопування» розміщуємо найбільш актуальні для нашого сайту світлини з дитячого минулого, шкільного та сільського життя наших земляків-сахутівчан. Це буде одним з перших подарунків нашій уже бувшій сільській школі на її славне 110-річчя.

/Files/images/bletska/IMG_4837_2Р.jpg/Files/images/bletska/IMG_4841Р.jpg/Files/images/bletska/IMG_4842Р.jpg Щира подяка Ользі Григорівні за небайдужість до історії свого роду, школи та села. Це яскравий приклад поваги до свого минулого старшим, молодим і майбутнім поколінням наших земляків-односельчан, котрі проживають у рідному селі та далеко за його межами.

/Files/images/bletska/IMG_4873Р.jpg/Files/images/bletska/IMG_4875Р.jpg

Пізнавайте сахутівчан на світлинах, називайте авторів фото та роки-місяці їх створення, згадуйте історичне минуле школи і села... Пишіть про все та передавайте інформацію усіма доступними засобами на наш сайт.

Кiлькiсть переглядiв: 145

Коментарi