• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • 50-річчя "Ізумруду"

Ровесники двох тисячоліть, двох віків і епох

/Files/images/zavod/Завод1969_1Р.jpgДіамантова фабрика - 1969. (на/нд) Нам та нашому підприємству, народженим і працюючим /Files/images/zavod/IMG_6412Р.jpgТОВ "Завод "Ізумруд".05.06.2019р.у минулому столітті, та тим, хто народився на грані двох тисячоліть і сьогодні приходить змінювати нас, присвячується ця сторінка нашого сайту. Початком її створення можна вважати опублікування 1 квітня 2019 року сайтівської новини «50-річчя «Ізумруду».

Ідеї та обґрунтування створення заводського сайту висувались ще в 90 роки минулого століття, коли на підприємстві почалась комп’ютеризація та прийшла ера Internet. Було декілька спроб реалізації цих ідей, знаходились виконавці проектів, починались розробки, але…

Не маючи часу та реальної змоги сьогодні швидко створити окремий сайт заводу, було вирішено створити досить об’ємну сторінку на нашому діючому сайті. Адже ж на заводі працювали колись чи працюють нині колишні випускники Сахутівської сільської школи, багато земляків з Корюківщини, прилеглих районів та всієї Чернігівської області. Тим більше, що в архівах нашого сайту ми вже маємо дуже і дуже багато фотонегативів, світлин, оригіналів та копій документів з діяльності нашого заводу-ЮВІЛЯРА, епізодів з життя та праці його колишніх і нинішніх трудівників. Можливо, що матеріали цієї сторінки ляжуть в основу все ж таки створеному в майбутньому сайту чи навіть порталу нашого "Ізумруда".

Маємо також надію на творче співробітництво з відкритою в середині квітня цьго року бувшим працівником заводу Павленком Миколою Івановичем досить активною групою "Бриллиантовая фабрика 50 лет г. Киев 1969 - 2019 гг." в Фейсбуці. Окрема подяка начальнику ВКТЗ ТОВ "Завод "Ізумруд" Калиті (Макаровій) Людмилі Василівні та багатьом бувшим працівникам підприємства за зберігання, збір і публікацію рідкісних архівних світлин та інших документів.

А ще ми дуже вдячні першому активному дописувачу нашої нововідкритої сторінки Нєнову Миколі Матвійовичу, котрий, не зважаючи на зайнятість і стан здоров'я, підібрав та передав нам на початку квітня багато світлин і різних документів, розповів про своє життя та багаторічну працю на заводі.

Тож чекаємо і Ваших дописів; ждемо від Вас світлини, документи, вірші, пісні, ноти, аудіо- та відеоматеріали тощо. Бажано вказувати авторство та дату кожного посилання. Наші координати розміщені на головній сторінці сайту. А ще використовуйте поштові та соціальні мережі, телефонний зв’язок, особисті зустрічі. Будемо завжди раді нашому взаємному плідному і творчому спілкуванню.

Свої коментарі можете залишати в кінці кожної сторінки. Усі документи, тексти та світлини, подані в розділах сторінки без імені автора, належать куратору сайта Середі В.Ф.. При невідомому авторі буде стояти позначка (на), а при невідомій даті світлини чи документа – (нд). По можливості будемо вказувати, хто, як і коли передав інформацію. Нелегальна лексика не допускається. Відбір документів для публікації на сайті вирішується адміністратором і куратором сайту (можливі додаткові консультації з авторами).

Ще раз нагадуємо, що при використанні та публікації будь-яких матеріалів з нашого сайту обов'язково повинно бути посилання на автора (авторів) цих матеріалів та безпосередньо на сам сайт.

Кiлькiсть переглядiв: 949

Коментарi