/Files/photogallery/1086/IMG_0327Р.jpgТравень 1970 року. Достроково, на початку березня місяця, успішно здав екзамени і отримав 4-й розряд гранувальника алмазів у діаманти. 3 12.03.70р. почав працювати за гранильним верстатом моделі ОАБ-4 на дільниці № 9, де тоді майстром був Капустін Владлен Леонідович. Продовжував жити в 1-му гуртожитку. Разом зі мною в кімнаті проживали земляк з Чернігівщини Віталій Книр, Федір Козел та гранувальник зі Смоленської фабрики Віктор Котусев. Дякуючи останньому познайомився з іншими «смолянами», що дало неабиякий поштовх у швидкому освоєнні нової досить рідкісної професиї. Один недільний вихідний (а тоді суботи ще були робочі) провели з хлопцями біля гуртожитку, про що можно подивитися в «Галереї світлин», на сторінці "50-річчя "Ізумруду".

/Files/photogallery/1092/IMG_0276Р.jpgЛипень 1970 року. Працювали на особливо режимному підприємстві. Мобільних телефонів тоді ще у нас не було, а пронести в режимну зону фотокамеру було практично неможливо. Тож фотографувались, в основному, на природі, за застільними трапезами, в екскурсійних поїздках чи на дуже частих в ті часи весіллях… Пропоную проглянути в «Галереї Світлин» нашого сайту фотосесію одного липневого вихідного в районі першого гуртожитку та на знаменито-відомому тоді Борщагівському пляжі.

/Files/photogallery/1089/IMG_0258Р.jpgНа схилах Дніпра у роздумах.Серпень 1970 року. Серпень 1970 року. З 18.08.70р. перейшов до відділу виробничого навчання на посаду інструктора. Тільки но створену мою групу учнів у з’вязку з «виробничою необхідністю» десь на 3 місяці разом зі мною направляють на сільгоспроботи. Живемо на 3-му «чоловічо-жіночому» поверсі гуртожитку № 1, так що життя наповнене новими знайомствами і пригодами. Якось у черговий вихідний виконав прохання двох подружок із сусідньї кімнати показати їм наше прекрасне місто. Що з цього вийшло, дивіться в «Галереї світлин».

Кiлькiсть переглядiв: 284

Коментарi