/Files/images/zavod/IMG_3362Р.jpg 19.08.2018 р. Виробництво діамантів в Україні вийшло на новий рівень. Про це говориться в повідомленні прес-служби вітчизняної компанії-виробника діамантів "Alkor - D", яка є єдиним виробником вирощених ювелірних діамантів в Україні.

"Ми вирощуємо діаманти від 0,01 до 7,2 каратів з використанням технології високого тиску і високої температури (high pressure high temperature - HPHT) ", - відмітив власник фабрики, бізнесмен Тімур Міндіч. У компанії сподіваються, що діаманти зважаючи на свою ідентичність за характеристиками із добутими стануть затребуваними на ринках Європи і США.

За словами Міндіча, на сьогодні інноваційне устаткування фабрики дозволяє робити до 1500 карат діамантів в місяць, але вже в найближчому майбутньому виробництво може бути збільшене до 10 тис. карат в місяць.

Міндіч упевнений, що такий потенціал для розвитку бізнесу - наслідок зростаючого світового попиту на вирощені в лабораторіях алмази не лише для промисловості, але і для ювелірного виробництва.Як відмічається, у минулому році Україна наростила експорт дорогоцінного каміння майже у 2 рази - десь до 7 млн доларів. Традиційними ринками збуту на сьогодні для України являються Швейцарія, США та Ізраїль.

01.08.2019 р. Сьогодні, 1-го серпня, одночасно з 50-річним ЮВІЛЕЄМ нашого рідного заводу, святкують свої Дні НАРОДЖЕННЯ два Миколайовичі: Василь КУЛЯ та Володимир ЮРЧУК!

/Files/images/zavod/Куля2009.jpg/Files/images/zavod/Юрчук.jpgБагато років свого трудового життя віддавши «Кристалу» та «Ізумруду», пішовши на заслужену пенсію, вони і далі продовжують нести трудову вахту – на бджолиній пасіці та сільських городах, в буременних політичних баталіях сьогодення тощо…

Тож побажаємо їм міцного здоров’я, сімейного затишку, здійснення усіх мрій, щасливого мирного життя та Божої Благодаті на многія - премногія літа! На світлинах: Куля В.М.(2009р.), Юрчук В.М.(1983р.)

/Files/images/zavod/БорисовКлімов.jpgСьогодні, 15 серпня 1969 року, рівно 50 років тому, на тільки що відкритій Київській фабриці по виробництву діамантів був виготовлений перший діамант. Невеличкий, всього 0,06 карат, але він символізував початок промислового виробництва діамантів в Україні. Розпиляв кристал алмазу Василь Клімов. А потім більшу половинку кристалу (напівфабрикат) безпосередньо обробляли випускники першого випуску училища обточувальник Степан Омелянович Островський та гранувальник Наконечний Никифор Петрович.

/Files/images/zavod/IMG_0023Р.jpgОстровський С.О. 1981р./Files/images/zavod/МакеєнковНікішаР.jpgНаконечний Н.П. (на/нд)Вітаємо всіх «діамантерів» з бувших фабрики, «Кристалу» та «Ізумруду», нинішніх працівників Київського ТОВ «Завод «Ізумруд» з 50-річним ЮВІЛЕЄМ!

Царствія небесного, вічного спокою і вічної пам’яті усім тим, хто навіки покинув нас. А нам, живим, гарного здоров’я, алмазної міцності, творчого натхнення і довгих років щасливого мирного життя під голубим сонячним небом рідної матінки України!

Більш докладно дивіться на сторінці «50-річчя «Ізумруду» сайту

http://sahutivka-zosh.edukit.cn.ua/50-richchya_izumrudu/diamantova_fabrika/

/Files/images/zavod/Поздоровленя_1.jpg23.08.2019 р. Щиро вітаємо і поздоровляюмо з 50-річним ЮВІЛЕЄМ усіх запрошених на святковий фуршет працівників Київського ТОВ «Завод «Ізумруд», а також тисячі відсутніх:

- тих, хто в далекі 60-ті роки минулого століття зводили корпуси тодішньої Київської фабрики по виробництву діамантів і починали першими в Україні переробку промисловим способом кристалів алмазу в ювелірні вироби;

- тих «кристалівців» та «ізумрудівців», хто своєю звитяжною працею в 70-90-х роках розвивали і переоснащували виробництво, на світовому рівні підтримували марку якості українських виробів;

- тих «ізумрудівців», котрі, не зважаючи на складнощі перших десятиліть нового тисячоліття, часто без роботи та зарплати, змогли вистояти та зберегти хоча б територію, корпуси та ім’я «Ізумруду»…

/Files/images/IMG_6430.JPG Згадаймо сьогодні їх усіх. Схилимо голови і пом’янемо тих, хто не дожив до цього свята…

Ветеранам заводу, усім бувшим працівникам, котрі зараз не працюють на підприємстві, здоров’я міцного, сімейного благополуччя, щастя і миру, достойних пенсій та зарплат…

Того ж самого побажаємо на сьогодні невеликому коллективу ТОВ «Завод «Ізумруд». А ще несіть достойно звання «ізумрудівця», примножуйте традиції нашого заводу, розростайтесь кількісно і якісно, разом з усіма підтримуйте економіку та свободу і незалежніст нашої рідної матінки-України!

/Files/images/zavod/Кочубко_1.jpg02.01.2020р. Сьогодні ми вітаємо з 70-річним ЮВІЛЕЄМ Кочубка Василя Юхимовича! Бажаємо Вам міцного-міцного здоров’я та довголіття; постійного оточення увагою, турботами, теплом своїх рідних і близьких, друзів та знайомих. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою, сімейного добробуту та Божого БЛАГОСЛОВІННЯ на многія-премногія літа!
Василь Юхимович народився 02.01.1950 року, рівно 70 років назад, в селі Авдіївка, Понорницького (нині Сосницького) району Чернігівської області. Після успішного закінчення середньої школи вступив до Харківського державного університету, закінчив його фізичний факультет за спеціальністю «Оптика і спектроскопія» та був призваний на службу до Збройних Сил бувшого СРСР. Трудову діяльність розпочав у 1974 р. інженером Харківського філіалу НДІ технології приладобудування, де брав участь в розробці мікроелектронних систем по космічній програмі «Союз–Аполлон».
У 1976-1987 рр. працював на Київському заводі «Кристал» інженером у заводській лабораторії, а потім головним технологом виробничого обєднання (ВО) "Ізумруд". Після аварії на ЧАЕС, у 1987 р. очолив новостворену Київську інспекцію Держатомнагляду СРСР.
У 1990 році, на прохання трудового колективу, повернувся на ВО «Ізумруд» в якості головного інженера. У 1998-2002 рр. - генеральний директор державного підприємства (ДП) «Ізумруд».
У 2006 році вертається заступником генерального директора, а потім знову генеральний директор державного підприємства «Ізумруд».
/Files/images/zavod/30років.jpgВ 2010 році Фондом державного майна України призначається в.о. генерального директора, а після приватизації з 2012р. по 2014р. - заступник директора. З липня 2014 року по квітень 2016-го в третій раз займав посаду директора, тепер уже ТОВ "Завод "Ізумруд".
Кому цікава більш докладна біографія нашого бувшого тричі директора, звертайтесь до сторінки «50-річчя «Ізумруду» сайту «Сахутівська школа та сахутівці» за посиланням http://sahutivka-zosh.edukit.cn.ua/50richchya_izumr2udu/kiivsjkij_zavod_kristal/personalii/kochubko_v_yu/

/Files/images/zavod/Громов_с.jpg20.05.2020р. Сьогодні моєму земляку-чернігівцю Миколі Яковичу ГРОМОВУ виповнилось 85!!!

Молодість за штурвалом військового літака-винищувача, довгі роки служби в УВС... А потім бойовий полковник зайняв пост головного охоронця нашого підприємства...

/Files/images/zavod/ГромовКол_2.jpgУ цей знаменний день 85-річного ЮВІЛЕЮ хотілося б побажати Вам нескінченного потоку сил, життєвої енергії та вічної бадьорості; прагнення до досконалості у всіх Ваших справах. Залишайтеся справжнім чоловіком в будь-яких ситуаціях. Нехай Вас оточують мир, любов і благополуччя!


Кiлькiсть переглядiв: 91

Коментарi