Останнім часом активізувалось орендування пустуючих земель у селян. Декілька орендарів вирощують на сахутівських полях непогані врожаї гречки, кукурудзи, соняшнику. У 2017 році в практично безлюдній Самсонівці корюківський підприємець заклав плантацію малинників і уже отримав перші врожаї.

В 2014 році останню біль-менш уцілілу велику будівлю-скотарник бувшого колгоспного молочно-тваринницького комплексу придбав для поновлення свого деревообробного бізнесу литовець Сваюнас Ячунскас, який вимушений був разом з сім'єю виїхати з окупованого Донецька. Разом з дружиною Діаною відкривають ВАТ "Чернігів Фанера". Виготовляють тут березовий лущений шпон, клеєну фанеру різних класів та розмірів, дошки та брус з багатьох порід дерева тощо. Якість продукції ні в чому не поступається відомим українським деревообробним підприємствам. Ринок збуту не тільки область, а і вся Україна; ведуться переговори про постачання виробів до Болгарії, Румунії та Туреччини.

За останні роки для жителів Сахутівки, навколишніх і віддалених населених пунктів Корюківського та Менського районів створено більше сотні робочих місць. Завод працює стабільно у дві зміни. Крім рейсового транспорту працівників на роботу підвозить власний мікроавтобус. Окремі робітники мають також можливість знімати вільні кутки у жителів села чи незаселених, придатних для прожиття, хатах.

Районне керівництво та сільська громада вдячні підприємцю за підтримку їх в кожній ініціативі та безвідмовності у посильній допомозі: виділяються кошти на ремонт спортивних споруд та доріг, упорядкування території села, відновлення пам'ятників, для святкових подарунків. Мріє Сваюнас про установку відповідного підсилювача, щоб у кожному куточку Сахутівки були безпроблемний мобільний зв'язок та Інтернет.

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi