Діана Ячунскене про ТОВ "Фанера Чернігів"

2018-01-29

ДЛЯ ТОВ «ФАНЕРА ЧЕРНІГІВ» ЛИТВА СТАНЕ БЛИЖЧОЮ

У 2017 році сахутівське підприємство «Фанера Чернігів» реалізувало продукції удвічі більше, ніж 2016-го. Виробили понад дві тисячі кубометрів фанери. Газета поцікавилась планами інвестора на нинішній рік.

Алла Архіпович – сушильниця фанери

«Ми сподіваємося на суттєві позитивні зміни у виробництві фанерної продукції, – розповідає один із засновників товариства Діана Ячунскене. – Торік запровадили роликову поздовжню сушарку марки СУР-5, і це дало можливість нашому підприємству зробити помітний ривок у виробничій діяльності. Вдалося випустити більше 2000 кубометрів фанери, хоча в 2016 році мали – 1200».

За її словами, сушка значною мірою допомогла наростити обсяги виробництва, вдалося додатково створити десятки робочих місць. І на сьогодні їх трохи більше 120. Усе, що «Фанера Чернігів» випустила за рік – реалізовано. Минулого року робили ставку на підвищення якості фанери. Більше, ніж у попередні, виробили першого і другого сортів. Кореспонденту вдалося і самому оглянути продукцію. Вона відзначається міцністю, довершеним склеюванням, бездоганною рівністю поверхонь. Такої думки були і спеціалісти з київського меблевого комбінату та супермаркетів, які якраз теж прибули сюди. Вони робили спочатку середні за обсягами закупки, а цього разу придбали значні партії. Добре знають дорогу до підприємства у глибинці і такі великі та досить відомі споживачі, як супер- і гіпермаркети «Вена», «Епіцентр» зі своєю широкою торговою мережею. Охоче купують фанеру великі меблеві виробництва Одеси, Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя та інших міст. У цьому році вийшли на крупних виробників паркету та на Придніпровську залізницю, які нашу продукцію теж купують охоче.

Інтерес до
продукції зростає
На «Фанеру Чернігів» виходили представники фірм і самі «фірмачі» великих деревообробних комбінатів з Італії, Австрії, Угорщини, але вони прагнули закуповувати півфабрикати або окремі складники товару – шпон, інше. Обіцяли у такий спосіб купувати величезними обсягами, погоджувалися навіть укласти угоду на багато років. Пропозиція ніби й цікава, заманлива. Проте, з боку ТОВ «Фанера Чернігів» свої звучали пропозиції, зокрема, й щодо підвищення цін реалізації. Іноземні партнери не погодилися. Отже, життя навчило – на умовляння не зважати, бо на вітчизняних ринках до фанери з Чернігівщини не зменшується інтерес.
Не байдужі до сахутівської продукції і в Прибалтиці, передусім, у Литві, де Діана Ячунскене не раз бувала особисто. Їй відомі промислові і великі торгові підприємства, бізнесмени, крупні фірми. Литва постійно допомагає Україні як надійний партнер. Отож на неї і вийшла. А там, вислухавши жінку-підприємця, сказали, що за взаємовигідну співпрацю. Зокрема, це прозвучало від представників компанії «Трукме». Та коли на «Фанера Чернігів» підрахували, скільки коштуватиме транзит – перевезення через Білорусь, виявилося, що дуже дорого. Знайшлися інші варіанти, дешевші… Їх запропонувала енергійна і досить підприємлива Діана. Відповідні привабливі пропозиції прозвучали і від литовської сторони. «Переговори пройшли добре і ми чекаємо їхнього візиту» -, сказали фахівці «Фанери Чернігів». – Литовці готові купувати деревинну продукцію першого і другого сортів. Транспорт на її вивезення подаватимуть вони».

Віктор Божок Районна газета "МАЯК" 29 січня 2018 р.

Кiлькiсть переглядiв: 235

Коментарi