Історія старостинського округу

2020-01-29

/Files/images/krekoten/НауменкоАндрій_2.jpg29.01.2020 р. у новинах сайту «Корюківка наше місто» опубліковано чергову статтю наукового співробітника місцевого історичного музею Науменка Андрія Миколайовича «Тютюнницький старостинський округ», в котрій досить коротко подані історичні відомості про п’ять сіл нашого регіону. На нашому сайті вже неодноразово подавались посилання та публікувались історичні нариси цього талановитого і плідного автора, а от сьогодні він порадував усіх давно очікуваними оповідями про нашу рідну Сахутівку з Самсонівкою, Костючки з Кугуками, досить докладно спинився на історії села Тютюнниці.

Звичайно, що деякі відомості про наше село мають неточності, дещо має розбіжності з нашими історичними розвідками, окремі факти потребують додаткового ґрунтовного вивчення та уточнень, але сьогоднішня публікація дає значимий поштовх для подальших зусиль по створенню достовірної історії села та всієї Корюківщини, підключення до цієї благородної справи нових небайдужих учасників наших пошуків.

То ж подякуємо сайтівчанам-корюківцям та безпосередньо Андрію Миколайовичу Науменку за їх невтомну безкорисливу працю по вивченню нашої минувшини, популяризацію своїх історичних доробок серед молодших поколінь, любов до нашої рідної землі та її людей.

Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi