Успіхи Анастасії Капітан

2020-02-25

/Files/images/АнастасіяХПІ-1.jpg

25 лютого 2020 року в Харківському національному технічному університеті НТУ «ХПІ» відбулися вибори голови органу студентського самоуправління "Студентський Альянс". Прямим таємним голосуванням новим головою ОСС «Студентський Альянс» була вибрана майбутній спеціаліст з прикладної лінгвістики, студентка 2-го курсу Капітан Анастасія Володимирівна з кафедри «Інтелектуальні комп’ютерні системи» факультету соціально-гуманітарних технологій. Її кандидатуру з великою перевагою (90 чоловік із 110 проголосувавших) підтримали студенти НТУ «ХПІ».

Цей орган займається найактуальнішими та найважливішимми для студентів проблемами. Основними напрямами його діяльності являється соціальний захист студентів, міжвузівська та міжнародна співпраця, культурно-масова та інформаційна робота, спорт та туризм тощо.

Анастасія Капітан розпочала вчитись у Сахутівській сільській школі, Корюківського району, що на Чернігівщині. Потім була Корюківська гімназія та два роки навчання в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді. З вересня 2018 року навчаєтья в Харківському НТУ «ХПІ». На всіх етапах навчання проявила себе здібною та відповідальною ученицею, активно займалась суспільно-громадськими роботами, мала заслужений авторитет серед друзів-однокласників та викладацького складу.

То ж побажаємо Насті сумлінно навчатися, вчасно виконувати поставлені завдання, не залишати справи на потім. Здобувати нові знання, не втрачати час і користуватися можливостями, що відкриває Університет. Вміло поєднувати навчання, відпочинок і громадську роботу. Натхнення, успіхів, досягнень та нових пригод! Нехай студентське життя буде незабутнім!

Кiлькiсть переглядiв: 71

Коментарi