Твої, Сахутівко, сини!!!

2021-04-20

/Files/images/НаумчикММі7синів.jpgВипадково попадається у ФБ публікація від 5.10.2020р. Юрія Карасьова зі світлиною сахутівця Наумчика Миколи Михайловича та його сімома синами. Це десь 50-ті роки минулого століття.

Було б цікаво дізнатися про автора цієї світлини, про історію цього сімейства, про долю їх та їхніх нащадків. Пам’ятаю з розповідей своїх батьків, де жили ці родини (адже в Сахутівці прізвище Наумчик і до цього часу дуже розповсюджене); згадуються імена деяких чоловіків цього роду. Зліва стоїть військовий, полковник – це Наумчик Порфирій Миколайович, служив і проживав у Москві. І усі вони ходили до нашої сільської школи, закінчували початкові класи чи семирічку, впевнено продовжували жити та працювати.

Обійстя самого Миколая Михайловича вже давно немає, зараз там нова садиба і живуть інші люди. Але навпроти ще зберігся добротний будинок з двором уже давно покійного Григорія Миколайовича. Далі, з тієї ж сторони, в напрямі Корюківки, ще стоять хати Василя, Данила, Махтея, …

Звичайно ж, що старожили та близькі родичі-сахутівці можуть дати надати значно більше достовірної інформації про цю колишню сім’ю. Просимо погортати свої древні альбоми, повідкривати коробки та ящики-скрині з документами, зняти з горищ ще цілі мішки з книгами, зошитами, пожовклими паперами. Там завжди знайдеться досить і досить чогось дуже і дуже цікавого.

Дуже хочеться, щоб в нових книгах з історії Корюківщини, згадки та світлини про нашу дорогу всім і неповторну Сахутівку займали не пару сторінок, а цілі частини та великі тематичні розділи. А ще б непогано було створити навіть свої видання різносторонніх творчих доробок Верещаки Віталія Георгійовича, спогади про знаменитих уродженців села Адамчика Григорія Єрмолайовича, Петрика Олександра Григоровича тощо.

А поки що у нас є можливість збирати та публікувати все про Сахутівку на нашому сайті, в соціальних мережах та засобах масової інформації. Тож перестанемо лінуватись, виділимо якусь годинку на добу, попросимо про допомогу онуків-правнуків. Ось вони колись і використають знайдену, та головне - збережену нами неоцінену інформацію.

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi