Сахутівка святкує!!!

2021-09-19

/Files/images/IMG_0790.JPG

Дорогі земляки! Щиро вітаємо усіх з Днем села, роковинами визволення від фашистської окупації та наступаючим Храмовим святом Другої Пречистої! Здоров'я вам міцного, упіхів у праці та навчанні, достатку у ваших оселях, щастя та радощів, Божого БЛАГОСЛОВІННЯ на довгі роки мирного життя!

/Files/images/Сахута Каленик.jpgПропонуємо в ці святкові дні слідуючого 2022 року відзначити ще й славне СТОЛІТТЯ нашої рідної Сахутівки. Адже покійний Сахута Каленик Платонович у своїх колишніх спогадах згадував, що в 1922 році його вибрали головою Сахутинської сільської Ради, котра адміністративно об'єднала цілий ряд великих і малих навколишніх тодішніх Киселівських та інших хуторів. За відсутністю на сьогоднішній день інших достовірних даних пропонуємо вважати, що він був першим сільським Головою новоствореного села Сахутівки.

Більш докладно про це ви можете дізнатись, відвідавши наш сайт "Сахутівська школа та сахутівці", котрий зовсім недавно відзначив своє 8-річчя, звернувшись за посиланням

/Files/images/1925_Конотопский_округ.jpgСвої пропозиції подавайте на сайт, публікуйте в соціальних мережах, дзвоніть, пишіть ... тільки не мовчіть. Ми беремо на себе інформаційне забезпечення цього дуже важливого для нашої дорогої Сахутівки заходу. Маємо надію, що нас підтримають усі земляки-сахутівці, адміністрація Громади та новоствореного, розширеного і багатого на традиції Корюківського району.

Володимир Ф. Середа

19 вересня 2021 року

Кiлькiсть переглядiв: 125

Коментарi