Наше спільне поздоровлення!!!

2022-09-21

wym-1664016762609

Клацнувши по цьому посиланню ви вийдете на сайт "СУСІДИ - City" - сайт редакцій газет корюківського "МАЯК" та менського "Нашого слова". А там велика ілюстрована публікація "Сахутівці – 100 років. Село з нетерпінням чекає на перемогу, а потім гучно відсвяткує ювілей".

Ініціатива і обгрунтування 100-річчя села Сахутівки вперше були опубліковані на нашому сайті "Сахутівська школа та сахутівці". Для більшого розповсюдження та обговорення цієї визначної події в перший же день Нового 2022 року була відкрита нами в ФейсБуці сторінка "Сахутівка моя - для мене ти єдина!". Але всі наші надії та плани святкування цієї знаменної дати були на невизначений час відкинуті віроломним нападом путінських рашистів на нашу рідну, незалежну матінку-Україну.

Початок вересня, ознаменований рішучим наступом наших військ, виявив неабияку цікавість наших дописувачів, багатьох земляків-сахутівців: де, коли і як відбудуться хоч якісь заходи по відзначенню цієї неординарної події в історії нашого села? Прийшлось перенести традиційну поїздку в Сахутівку з перших чисел вересня на двадцяті.

Першим відгукнувся керівник ТОВ "Чернігів Фанера" Сваюнас Ячунскас. За його досить значущої підтримки було замовлено місце в корюківській газеті "МАЯК" для інформації про День села, його 100-літній ЮВІЛЕЙ та День працівників лісу. До цього була підключена кореспондент газети Наталія Рубей, з якою ми декілька днів ділились багатющою текстовою інформацією та унікальними світлинами з нашого сайту та фейсбучної сторінки. Пізніше підключились до цього процесу завідувач сільським клубом Наталія Наумчик та діловод Тютюнницького старостинського округу Валентина Пінченко.

На сторінці "Сахутівка моя - для мене ти єдина!" ми майже щоденно публікували фото-звіти. Велику допомогу в цьому надавали Капітан (Середа) Світлана Федосіївна з чоловіком Володимиром Андрійовичем, Капітан (Наумчик) Світлана Петрівна з сином Владиславом, моя дружина Середа (Лисенко) Тетяна Григорівна. Щира подяка їм та усім палким прихильникам нашого сайту і сторінки, котрі відгукнулись у ці дні.

А ще ми дякуємо Верещако Леоніду Остаповичу (Одеса) та його племіннику Сергію з Корюківки; Данельчук (Верещако) Надії Вітальївні з донькою Іриною та онуком з Києва, Бородавко Володимиру Михайловичу з сином Юрієм (Корюківка), а може й ще кому, кого не зустріли і хто не зважаючи на досить тривожні воєнні часи та економічні обставини, змогли побувати в нашій Сахутівці – ЮБІЛЯРШІ.

Слава УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! Слава 100-річній САХУТІВЦІ та всім НАМ!!!

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi