Ювілей нашої шанувальниці

2023-07-05

/Files/images/saytfoto/ЗояШматок.jpg5 липня 2023 року відзначає свій черговий ЮВІЛЕЙ Заслужена журналістка України, членкиня Спілки журналістів України, бувша головна редакторка нашої районної газети "Маяк" ШМАТОК (НАЗАРОВА) Зоя Степанівна. А ще вона, будучи давно на пенсії, на добровільних засадах бере участь у роботі Президії районної організації ветеранів, керівник ветеранського прес-центру – за що і отримала відзнаку «Почесний ветеран Чернігівщини».
Зоя Степанівна палка прихильниця нашого сайту "Сахутівська школа та сахутівці", де розміщені подаровані нам дві її книги в електронному вигляді: "Відьма" з медалями" та "Зоряний вальс". Радимо усім землякам їх прочитати - будете задоволені.
То ж вітаємо Вас з прекрасною Ювілейною датою, бажаємо знаходження гармонії, життєвої мудрості, добробуту, міцного здоров’я, любові і турботи з боку близьких. Нехай кожен день Вашого життя буде яскравим і насиченим, нехай щастя знаходиться для Вас в будь-яких дрібницях. До найшвидшої нашої ПЕРЕМОГИ та МИРУ і Божого БЛАГОСЛОВІННЯ на віки-віків!!

/Files/images/saytfoto/Відьма_1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi