Сахутівські ЮВІЛЕЇ!!!

2023-08-19

Сьогодні, 19 серпня 2023 року, ми відзначаємо свято ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДА ІСУСА ХРИСТА ( 2-й яблучний Спас), з чим усіх нас щиро вітаємо!!!

А ще у цей святковий День, 10 років тому побачив мобільний світ наш шкільно-сільський сайт "Сахутівська школа та сахутівці", котрий був присвячений 50-річному ЮВІЛЕЮ нашого випускного 1963-го року 8-го класу рідної Сахутівської сільської школи. Одночасно було опубліковано сумне сповіщення про її повне закриття після 106 років служіння нашому відносно молодому селу та вихованню багатьох поколінь наших прекрасних діток...

Тож вітаємо усіх тодішніх випускників, живих та пійшовших у Вічнісь, їх рідних і близьких з 60-літтям закінченням незабутньої нашої школи, а також з 10-річним Ювілеєм нашого сайту!!!
Дякуючи нашому сайту та відкритій додатково сторінці в ФейсБуці "Сахутівка моя - для мене ти єдина!" нам у минулому році вдалось започаткувати 100-літній ЮВІЛЕЙ нашої Сахутівки. Прийміть також вітання з нагоди наближення 101-ї річниці цієї події!

А ще більшості випускників 1963-го у цьому році виповнилось, виповниться чи виповнилось би 75 років. Вітаємо їх, їхні родини, друзів, сусідів, знайомих з ЮВІЛЕЯМИ!!!

Але лиха година навали проклятої рашистської наволочі не дозволяє нам вкотре достойно відзначити ці знаменні для нас і нашого села святкові дати. Свята будемо справляти після нашої повної ПЕРЕМОГИ, при мирному голубому небі та теплому яскравому сонечку рідної матінки-України.

Тож поки що згадки про всі події залишимо на нашому сайті і фейсбушній сторінці, при нагоді сходимо на шкільне подвір'я та зайдемо до церкви, покладемо квіти на могили наших рідних, близьких, вчителів, однокласників Північного, Південного та інших численних сахутівських кладовищ, віддамо шану минулим і нинішнім Героям біля обеліску Невідомому Солдату в центрі села...

Слава Україні!!! Героям Слава!!! Слава всім, хто робить все можливе для нашої якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ та вічного МИРУ на всій Землі!!! Хай ГОСПОДЬ рясно благословить усіх нас!!!

Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi